پیوند

سایبان کالسکه ای

سایبان کالسکه ای بدون شک یکی از زیباترین و کاربردی ترین نمونه از سایبان های قابل استفاده برای مغازه به شمار می رود. سایه بان کالسکه ای را معمولا بیش از سایر سایه بان ها مورد استفاده قرار می دهند. برای آشنایی بیشتر با دلایل استفاده زیاد از سایه بان کالسکه ای با ما همراه باشید.سایبان کالسکه ای ایران سایبان  از جمله سایبان های بسیار پر کاربرد برای مغازه و فروشگاه های سطح شهر به شمار می رود. با یک نگاه در سطح شهر می توان مغازه های بسیار زیادی را مشاهده کرد که از این نوع سایبان برای پوشش درب مغازه و یا حتی پنجره استفاده کرده اند. سایبان کالسکه ای به خاطر کلاسیک بودن مورد پسند افراد بسیار زیادی قرار گرفته و در حال حاضر کاربرد این نوع از سایه بان ها بسیار وسیع و گسترده می باشد.

دلایل استفاده از سایبان کالسکه ای

سایبان کالسکه ای حالتی دوّار داشته و به صورت یک قطاع از دایره می باشد. شکل ظاهری سایه بان کالسکه مانند یک چهارم یک دایره کامل می باشد. و با توجه به روکش آن قیمت مناسبی خواهد داشت.بدین ترتیب تی افرادی که با این سایبان آشنایی کامل نداشته نیز با آن آشنا شده اند. سایبان کالسکه ای را می توان در رنگ های بسیار مختلف جهت زیبا تر شدن آن تولید کرد. سایه بان کالسکه ای دارای طرفداران بسیار زیادی در شهر های مختلف می باشد. این موضوع به خاطر کارایی بسیار خوب این نوع از سایه بان ها و شکل ظاهری بسیار شیک و جذاب این نوع از سایبان ها می باشد.سایبان کالسکه ای برای مصارف مختلف از جمله مغازه، گل ‌فروشی، کافی ‌شاپ، پنجره های ویلایی و … مناسب است. سایبان کالسکه ای به دلیل پوشش دهی مناسبی که در طول روز دارد، برای پنجره ویلاها و درب فروشگاه‌ها بیشتر از سایر مصارف مورد استفاده می‌شود.زیبایی ظاهری چادر کالسکه ای به دلیل حالت کلاسیکی که دارد مورد توجه بسیاری قرار می گیرد. مغازه‌هایی همانند گل ‌فروشی، کافی ‌شاپ، طلا و جواهرات، آنتیک فروشی و … نیز با سایه بان کالسکه ای جلوۀ خاص تر وجذاب‌تری دارند.از لحاظ فنییک لوله گرداننده در بالای سایبان کالسکه ای تعبیه شده است. علاوه بر آن یک قسمت گردان یا یک نوار برای جمع کردن سایبان کالسکه ای در آن وجود دارد.

استحکام بالا سایه بان کالسکه ای

یکی از دلایل اصلی استقبال بسیار زیاد از سایبان کالسکه ای، استحکام بسیار بالای آن می باشد. معمولا از فولاد برای ساخت این نوع از سایه بان ها استفاده می شود. این موضوع باعث می شود تا سایه بان کالسکه ای بسیار محکم و با دوام باشد.

پوشش کامل سایبان کالسکه ای

از دیگر دلایل استفاده زیاد از سایبان کالسکه ای، می توان به پوشش کامل درب مغازه ها اشاره کرد. پوشش این نوع از سایبان ها به نحوی می باشد که نور آفتاب به هیچ وجه نمی تواند از آن عبور کند. همچنین سایه بان کالسکه ای دارای قابلیتی می باشد که از ورود گرد و غبار به داخل مغازه ها نیز جلوگیری نماید. بدین ترتیب افرادی که به ورود گرد و غبار به داخل مغازه خود حساس بوده نیز می توانند به راحتی با انتخاب سایه بان کالسکه ای، این مشکل را برطرف نمایند. سایه بان کالسکه ای علاوه بر همه این نکات مثبت، از ورود آب باران به داخل مغازه نیز جلوگیری می کند. بدین ترتیب مزیت هایی که انواع مختلف سایبان داشته را این نوع از سایه بان ها به صورت یکجا دارند.و انتخاب بسیار مناسبی بعنوان سایبان مغازه میباشد.سایبان کالسکه ای قیمت پایینتری نسبت به دیگر انواع سایبان دارد.قیمت سایبان کالسکه ای به عوامل مختلفی از جمله اندازه و جنس متریال آن وابسته میباشد.

تبلیغات روی سایبان کالسکه ای

یکی دیگر از دلایل استفاده از سایبان کالسکه ای، امکان درج تبلیغات مختلف می باشد. معمولا در دنیای امروزی مارکتینگ یا تبلیغات در هر کاری حرف اول را می زند. بدین ترتیب افرادی که قصد دارند کسب و کار خود را با موفقیت روز افزون پیش ببرند، می توانند از سایه بان کالسکه ای بعنوان سایبان تبلیغاتی استفاده نمایند. برای امر تبلیغات روی سایبان در کنار سایبان کالسکه ای ، سایبان بازویی(سایبان فنری) و سایبان برقی نیز گزینه های مکمل میباشند. چرا که بر حسب فضای فروشگاه میتوان به انتخاب مشتری از هریک از این سایبانها استفاده نمود.گاهی سایبان تبلیغاتی کالسکه ای برای یک فضا و محدوده مناسب است و گاهی سایبان بازویی تبلیغاتی مناسب برای یک فروشگاه میباشد. تبلیغات روی سایبان کالسکه ای گزینه مناسبی برای برنده و شرکتها برای نمایش محصولات خود میباشد تبلیغات روی سایبان کالسکه ای در کنار سایر سایبانهای تبلیغاتی  پکیج کاملی را در اختیار مدیران تبلیفاتی شرکتهایی که قصد بیشتر دیده شدن محصول خود را دارند ،قرار میدهد.

مقرون به صرفه بودن سایبان کالسکه ای 

یکی دیگر از دلایل استفاده بسیار زیاد از سایبان کالسکه ای تولید شده در مجموعه ایران سایبان ، مقرون به صرفه بودن آنها می باشد. معمولا اغلب افراد می خواهند با کمترین هزینه بیشترین استفاده را از یک سایه بان داشته باشند. برای چنین افرادی که می خواهند کیفیت بالا و هزینه مقرون به صرفه را تجربه نمایند، سایه بان کالسکه ای گزینه بسیار مناسبی به شمار می رود.استراکچر سایبان بازویی ایران سایبان تماما از جنس آلومینیوم میباشد به همین علت قیمت آن به مراتب بالاتر از چادر کالسکه ای خواهد بود.

 

 

دسامبر 22, 2019
سایبان کالسکه ای سایبان کالسکه ای بدون شک یکی از زیباترین و کاربردی ترین نمونه از سایبان های قابل استفاده برای مغازه به شمار می رود. […]
× سوالی دارید؟